fira

Testy na řidičák.

Od jakého roku platí nařízení nebo zákon který říká že při odebrání ŘP soudem musí hříšník opakovat testy?A pokud mu byl ŘP odebrán před tím než tento zákon vstoupil v platnost tak se to na něj nevztahuje nebo ano?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zaručeně to platí víc než 20 let a po tak dlouhé době nikdo bez přezkoušení řidičák nevrátí. Nebyly to jen testy, ale hříšník si musel zaplatit ještě několik hodin v autoškole. Je to určitě správné, potenciálních vrahů už je i tak na silnicích dost.