hanjimka

Těstoviny se zelím

Někde jsem někdy viděla nebo snad četla recept na těstoviny smíchané se slaninou a nějak upraveným hlávkovým zelím.To nebylo kysané,ale čerstvé.Máte někdo recept jak by se dalo uvařit?Děkuji.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Těstoviny se zelím a anglickou slaninou

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ291&q=t%C4%9Bsto­viny+se+zel%C3­%ADm&aq=6&aqi=g10&aq­l=&oq=t%C4%9Bsto­viny+se

Další odpovědi
jey

Opravdu pochoutka :
Flicky uvarit, zcedit
Hlavkove zeli cerstve (lepsi nez se sklenice pokud straaasne nespechas :) povarit s trochou soli, kminu, cukr/med , citron/applecider ocet; poprasit moukou.

Zamichat s flicky – opravdu dobre a hlavne velice zdrave a dietni . Jey

Co

Já nevím kdo vám nakukal nějak upravené hlávkové zelí. Že by dovozci? Zvolil bych kysané a pokud je ve sklenici, je vidět barva zelí. Když je tmavší – nesvítí tolik zeleně, je měkčí a nemusí se vařit. Nebo jen chvilku. Navíc kysané zelí už obsahuje kmín. Když přidat celý kmín, tak pořádně povařit. Když drcený, tak ho dát na pánev se slaninou. A když už jsou talíře připraveny, doporučuji k porci jídla velkou lžíci tvarohu.

Zdroj: http://www.all-creatures.org/re­cipes/images/i-sauerkraut.jpg

johana 56

Flíčky,nebo širší nudle uvařím běžným způsobem,steně tak i hlávkové zelí(tady kromě soli přidám trochu mletého pepře.Po scezení smíchám dohromady a přidám na kostičky nakrájenou opraženou slaninu(nejlepší je obyčejná).Přeji dobrou chuť.