Meropa

Test: iq-test.stylove.com – kolik jste zodpověděli správně otázek?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

26-30

29 správně, IQ prý 132.
Asi bych měla být ráda, ale tomu skóre se mi až samotné nechce věřit. V tom zase určitě bude nějaká kulišárna :)))
Ale za testík díky – konečně zase jednou íkvé test i s výsledky, za který se OPRAVDU neplatí ;)

Další odpovědi
suaeda

26-30

Dal jsem 27. S ohledem na svůj věk mi vyšla vyšší hodnota IQ. No, musíme brát veškeré podobné testy jako hříčky, které testují jen částečně určitou oblast. Při svém zaměstnání jsem absolvoval již 3× přezkoušení, kde byly použity různé typy testů. A ty jsou daleko tvrdší.

anonym

26-30

Platnost odkazu vzápětí vypršela.
ad Meropa, tak alespoň doplň, kolik vyšlo tobě!

anonym

26-30

Vysoké IQ

Meropa

Já měla správně 28 z 30 :(, na test jsem narazila několikrát, ale nikdy se mi nepovedlo všech 30 správně.