terezka

test abych zjistila kdy umru

testy abych zjistila kdy umřu

Odpovědi
LuciJe

Podobný test najdete třeba na odkazu níže, avšak reálně všechny podobné testy pracují pouze se statistikou a pravděpodobností, čili jejich spolehlivost není téměř žádná.

Zdroj: http://www.ves­tirna.com/www2/_s­mrt/index.php

fortin

Terezko nebud' s prominutím hloupáček. Omlouvám se za úvod.
Kdo může nabídnout tento test je člověk smysluplné práce neschopný. Podobné testy jsou vytvořeny k vydělávání peněz. Nejsi vytvořena nějakou mašinou. Tvoje mašina je:

  1. maminka

2)otec
3)babička
4)dědeček
5)2. babička
6)2. dědeček
7)pradědeček -je jich víc
8)prababička -je jich víc
9)atd.
10)Nikdo nic nemůže vědět dopředu o něčí smrti, leda že by se někdo usmyslil vytvořit smrt. Pokud se budeš vyhýbat nebezpečí, a to se dá naučit, tak ti garantuji že budeš mile překvapena a budeš babičkou. Pokud nebudeš kouřit tak zemřeš r. 2072.

Čarodějnice

Co si dáš do hlavy tak na to tvoje tělo bude reagovat,jako počítač.Takle můžeš ovládat svou váhu,co zvládneš atd.Abych ti to jinak vysvětlila.V naší vesnici žila babička s dědou .Děda náhle zemřel a babička řekla vnoučatům že do roka půjde za dědou bylo to přesně na den,a nespáchala sebevraždu.Co prostě dáš do hlavy to tvoje tělo bude dělat.