Heřman

Tesla Duo gramorádio 1038 A-doplňky>jehla

Dobrý den. Potřeboval bych sehnat na tento tip gramorádia jehlu na čtení gramofonových desek. Děkuji za odpověď Heřman

Nejlepší odpověď
tom004

Gramodesky,se nečtou,ale přehrávají.Zkus se podívat,na Aukro.Je tam lecos k mání.Ještě je něco tady.

http://www.hi­fipassion.com/hi­fi/index.php?ac­tion=vthread&to­pic=4820

Další odpovědi
Hlada

Myslím, že v něm bylo šasi HC 15 nebo HC 16 s krystalovou vložkou VK4302 s překlápěcí chvějkou. Ta se už sehnat nedá. Běžně se ale dá koupit celá vložka. Cena je vskutku „lidová“.