zjentek

Těšíte se, že na meteorickou šou by mohlo bejt jasno?

Viz:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/389138-na-obloze-v-noci-zazari-meteoricky-roj-geminidy.html

Odpovědi
gecco

Musel bych jet hodně daleko a nebo letět hodně vysoko – nám tu hlásí „oblačno až zataženo“…
A zase tak extrémně výjimečná ´bomba´ to pro mne není, nejsu astronom.
___
Ale je možné, že když si dám dostatek paňáků, i ty ´hvězdičky´ uvidím…
😉

Lamalam

Pokud bude jasno a pokud nezapomenu, tak se podívám. Ale 100 kousků za hodinu není kdoví co. Kvadrantidy 3–4. ledna 2013 měly 250 ks/hod.

anonym

Není vám opět rozumět, jste vadný?Myslím tím vadu řeči a písma, ale to, že prohlašujete bývalé kaciře za mučedníky, svědčí o tom , že zřejmě ani nevidíte reklamu na kameňák, která už tam sice není, ale svítilala ta dobrý 2 týdny.

Lamalam

Zajímavé. Jak to souvisí s meteorickým rojem?

anonym

Nerozumím svahilsky, vy ano?Můžete překládat.

zjentek

Seš jedinej nick, kterej má smysl vyhubil z webu, děvče ..u Jugara to byl nonsens

anonym

Tak to bych si nebyla tak jistá, vy totiš vidíte jenom to, co chcete.

zjentek

díky za nabídku, děvče, ale viděl jsem už fakt hodně.