Berušinka

Těšíte se v létě na sbírání hub? Co všechno z toho pak doma „vyrobíte“ ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano

Už aby rostly, zavařuji, mrazím , vaříme všelijaké dobrůtky .Také rozdávám.
Můžu být v lese každý den .

Další odpovědi
dědapetr

Ano

Vše co z hub jde.

johana 56

Ano

Už se těším na první houbovou polévku.Jen aby rostly.

quentos

Ano

ani tak ne v létě jako spíš na podzim, to rostou ještě víc. Buď je nasuším do polívky, nebo – čehož jsem nevětší fanda – je nejlepší z nich vyrobit houbový řízky. To je taková mana, že nepotřebují ani přílohu

elektrikář

Ano

Houby do guláše,i do španělských ptáčků,do rizota, na kyselo.Nebo jen smaženici z bramborem. Protože mi honí mlstná už teď koupil jsem si sadbu hlívy a žampionů.

tom004

Ne

Houby nesbírám,přesto jich dost zamrazím a usuším.Známí rádi sbírají,ale neradi zpracovávají.

filva

Ano

hanny 2

Ano

coco

Ano

Jasně že jo.I když to letos s nimi vidím bledě..U nás vede hříbková omáčka,řízky,sma­ženice,polévka…

Mirrorwoman

Ano

Ano. Obvykle z toho děláme smaženici.