BEAES

Těšíte se na září???

Jako každým rokem začnou v TV nové seriály a soutěže, snad se bude na co dívat. Na který pořad se nejvíce těšíte????

Nejlepší odpověď
anonym

Zari nadherny mesic,sice ukrajuje z leta.ale podzimni cas je pro mne rajem.Miluji podzim,tak jak pise Vicki.

Další odpovědi
Miroslavst

Ježiš!!! buď zticha.
Ještě si toho všimne manželka. Ani nevíš jak jsem rád, že nedávají ulici. To musíme spěchat ze zahrady, protože jí dávají seriál.

Bumbes

Já se „těším“ každý den na večerní zprávy. Na tyto pořady naštěstí prázdniny vliv nemají, takže z konce prázdninové okurkové sezóny ani moc „na větvi“ nejsem.

annas

Jak se zmiňuje Vicki, seriály mě moc nezajímají. Jen zcela výjimečně. Nejlepší je nemít počítač, nečíst noviny, nekoukat na televizi a neposlouchat rádio …

Nebudou vás šokovat zprávy – jako ta včerejší mě.
Nová Bystřice – Policisté z Novobystřicka obvinili dva muže, kteří brutálně utýrali rotvajlera. Za to jim hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Událost se podle policie odehrála koncem května.

Muži dovezli psa, který patřil mladšímu z nich, autem k seníku nedaleko Kláštera na Novobystřicku, kde ho přivázali a starší z nich zvíře nejméně pětkrát udeřil basebalovou pálkou.
Když ale zjistili, že takto psa nezabijí, rozhodli se jej utopit.
„Psa společně odvezli do obce Nová Bystřice, místní části Mýtinky, k rybníku zvaný Lesní. Zde mu uvázali k tělu dva kusy asfaltu a společně jej hodili do vody, kde se utopil,“ uvedla mluvčí jihočeské policie Hana Millerová.
Novobystřičtí policisté dvojici obvinili z krádeže a týrání zvířat.

Vicki

Mne je televize ukradená.Těším se na září kdy je čerstvý vzduch,babí léto a možnost krásných výletů na kole do přírody.Z tohoto důvodu se na září těším.

aramah

Žádné změny,až na to že jde vnuk do první třídy,není z toho nadšenný a tak z toho chcem udělat velkou slávu,snad to trochu pomůže.Jinak co se týče seriálu tak se těším.No a teď koukám že pro mně je září také huráá.

straširybka

mám ráda ordineci. taky se těším na ten pořad, hledá se talent nebo jak se to jmenuje, to se zase nasměju 😁
koukám na takové pořady ráda, jako je superstar, někdy to tahá za uši, ale nedá mi to se nedívat 🙂

quentos

už aby zas začal Dr. House, který má momentálně „prázdniny“ – už mám od něj absťák. Jeden z mála inteligentních seriálů..

dagry

No Annas, až se mi při čtení té hnusné zprávy rozbušilo srdce a zvedl se mi tlak. Co to bylo za hovada !!!??? To je fakt neskutečné, co „lidi“ dovedou !!!