redy

Těšíte se na Vánoce? Máte nějaké tajné přání, ale nikomu jste to neřekli?

Co by muselo bejt pod stromečkem, abyste byli překvapeni, šťastní?
Děkuji

Nejlepší odpověď
zjentek

jako stavař jsem vždy chtěl cihlu, ale nikomu jsem to ještě neřekla. Představoval jsem si ji, že bude celá z ryzího zlata, ale jinak rozměrově by vypadala jako standardní Klinkerka. To bych byl překvapenej…od radosti bych si pod šopou zbudoval novou příčku

Další odpovědi
BANAN93

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=05O0pocClA4 pod stromečkem by muselo stát tohle abych byl překvapen :D ale asi se to nestane :D

jsem skromnej :)

lexx

ale…to si protiřečíš, jaképak překvapení když mám říct co chci pod stromek ?
jinak se netěším a to vůbec, atmosféra Vánoc přivolává vpomínky na časy dávno minulé když jsme žili spokojeně, jak lidi, dneska ne

anonym

Jsem už ve věku, kdy vánoce už nejsou takové hektické, když byli děti doma. Pravda je, že na vánoce přijedou všechny i s vnoučátky a tím jsem šťastný, že jsme se ve zdraví zase setkali pod stromečkem a usedli u vánočního stolu.

Muffz

Jako kazdy rok, co jsem dospel, Vanoce jen tak nejak prechazim, neuzivam si je, nevadi mi. Jen je beru jako kazdy jiny den. Budu je skutecne slavit az se svymi ratolestmi.
Tesim se na jidlo, kopa salatu a pernicky, ah.
Co by muselo byt pod stromkem, abych byl prekvapeny. Hm, treba klokan. Nebo by stacilo stene husky.

Drap

Myslím, že mne nic nepřekvapí, ale vše udělá radost. Myslím , že každý člověk má nějaká nevyslovená přání , a nemusí se týkat ani dárků. A je to tak dobře, neni ani tak důležité, že se třeba už nikdy nevyplní.

anonym

netěším se. předvánoční, vánoční a povánoční davové šílenství mě nebaví

anonym

Rodinnou pohudu, to mi stačí.
Tajné přání mám, ale neřeknu.

quentos

Ano a ano, ale to se splnit nedá.

johana 56

Těším se, Vánoce pro mne znamenají rodinnou pohodu.
Njkrásnějším dárkem a současně splněným přáním je setkání se všemi nejbližšími.

redy

lexx neboj, já to neřeknu 🙂