Oldry

Těšíte se na Vánoce ? :D

Nejlepší odpověď
redy

jo líbí se mi jak lidi poletujou utrácej aby soused záviděl
ty nářky co ještě musej stihnout jak se vtěch krámech předháněj ,jo jo super zábava

Další odpovědi
badisko

tak znova .....vanoce neslavim …!!!!

Sůwa

Ne.

quentos

já tedy jo. Lidi, kteří se netěší, si za to mohou sami – zřejmě berou shánění dárků jako povinnost. Jaký si to uděláš…

BANAN93

ne nejradši bych si je udělal v létě – teď to jsou vánoce pro prodejce

zzzzz

Já se těším na to co je s nimi pro nás spojené, hory a lyže.

Drap

těším. Už aby bylo po nich.

Kamionacka09

Nejak mi Vanoce nezajimaji,spis je to takova trapna komedie.