Avatar uživatele
Nechápavé

Těšíte se na vánoce,co si přejete na Vánoce a co jíte na večeři na Štědrý den ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, anonym před 3450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NelieM

Těším,těším…Mám ráda tu prosincovou atmosféru, ale určitě ne dřív jak lidi začínají šílet už od října, ne-li dřív. Tyto Vánoce se těším hlavně na můj oblíbený parfém Chloé :D A většinou máme čerstvého lososa nebo candáta.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano,jako každý rok,celá rodina pospolu,pohoda,děti kolem sebe,klid a štěstí.Radost dětí u vánočního stromku je to nejkrásnější.
Na večeři-klasika-kapr,salát,do­bré pivko.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

  1. Těším.
  2. Zdraví
  3. Lososa

🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Putin

Čím je člověk starší, tím více se těší víc na jídlo :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahojky :) Ale tak nějak mě zajímá, co letos vybíráte k vánocům? Neptám se jen tak, sama mám tip, ale ráda bych znala vaše názory a poprosila o doporučení. Chtěla bych koupit zn. Jura. Vaše zkušenosti? Hlavně bych taky poprosila o doporučení shopu, kde koupit. Díky moc.

před 1585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

My jsme doma milovníci vína, takže jsem letos dárky volila tímto směrem. Manželovi jsem koupila tuto vinotéku https://www.do­macivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-1758sdskdp. Byl nadšený a nadšená jsem i já. Je to jednak krásný doplněk a jednak senzační pomocník.

před 1544 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

No, my se doma těšíme moc :) Já mám teda z toho strochu stresy, pač zatím nevím, co koupím manželovi k vánocům. Nějaké rady, tipy? Díky moc.

před 1606 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahojky, já jsem manželovi letos koupila tuto krásku https://www.do­macivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-3080dk. Je milovník vína, tak věřím, že tohle je přesně pro něj…

před 1587 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek