Nechápavé

Těšíte se na vánoce,co si přejete na Vánoce a co jíte na večeři na Štědrý den ?

Nejlepší odpověď
NelieM

Těším,těším…Mám ráda tu prosincovou atmosféru, ale určitě ne dřív jak lidi začínají šílet už od října, ne-li dřív. Tyto Vánoce se těším hlavně na můj oblíbený parfém Chloé :D A většinou máme čerstvého lososa nebo candáta.

Další odpovědi
anonym

Ano,jako každý rok,celá rodina pospolu,pohoda,děti kolem sebe,klid a štěstí.Radost dětí u vánočního stromku je to nejkrásnější.
Na večeři-klasika-kapr,salát,do­bré pivko.

marci1

  1. Těším.
  2. Zdraví
  3. Lososa

🙂

Putin

Čím je člověk starší, tím více se těší víc na jídlo :D

SuzanKa

Ahojky :) Ale tak nějak mě zajímá, co letos vybíráte k vánocům? Neptám se jen tak, sama mám tip, ale ráda bych znala vaše názory a poprosila o doporučení. Chtěla bych koupit zn. Jura. Vaše zkušenosti? Hlavně bych taky poprosila o doporučení shopu, kde koupit. Díky moc.

XenieRo

My jsme doma milovníci vína, takže jsem letos dárky volila tímto směrem. Manželovi jsem koupila tuto vinotéku https://www.do­macivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-1758sdskdp. Byl nadšený a nadšená jsem i já. Je to jednak krásný doplněk a jednak senzační pomocník.

Pajka.111

No, my se doma těšíme moc :) Já mám teda z toho strochu stresy, pač zatím nevím, co koupím manželovi k vánocům. Nějaké rady, tipy? Díky moc.

Sonka Pop

Ahojky, já jsem manželovi letos koupila tuto krásku https://www.do­macivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-3080dk. Je milovník vína, tak věřím, že tohle je přesně pro něj…