Krčálek

těšíte se na olympijské hry?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Neprovozuji žádný sport,jsem „pouhý“ divák,ale o to raději se podívám na světové špičky.Je to událost,přesahující hranice sportu…:D

Další odpovědi
anonym

Ano

Doplňuji:
Ale dívat se na ně nebudu. Více se zajímám o zimní olympiádu, neboť se mi líbí převážně zimní sporty. Ale pokud by byla v těch letních nějaká akrobacie nebo automobilové – motocyklové závody, tak bych se třeba i podívala.

sevos

Ne

manon

Ano

Doplňuji:
Pokud bude hezky, budu koukat jen na vybrané, ale ano, vlastně se docela těším. V televizi nic kloudného nedávají, tady budou k vidění alespoň pěkné sportovní výkony. Doufám. Tak snad stihnu alespoň denní přehledy.