coco

Těšíte se?

Dnes v noci se mi zdálo o nádherných červených srdcovkách a kopretinách.
Kopretiny jsme si dnes s dcerou natrhaly cestou z vycházky…
Doplňuji:
Pro Terryle: u nás to za chvíli posečou…

Nejlepší odpověď
hanny 2

Na červený srdcovky se těším,máme je na zahradě.Kopretiny mám moc ráda,líbí se mi všechny podobné kytky/gerbery apod./,ale já jsem si zase natrhala kytku vlčích máků,je to taky nááádhera…!

Další odpovědi
Terryle

Kopretiny naprosto zbožňuju, jsou to moje nejoblíbenější kytky. Sice je moc neškubu, protože mi jich přijde líto, ale už jen jít někde trávou, kde jich hodně roste… :o) nádhera.

tom004

Krásných velkých kopretin máme pod okny na zahradě,kober­ce.A kolik bude letos,a jak dobrých,srdcovek,to se uvidí.

Valky

Já zase miluju lilie – jejich nevšední vzhled a vůni… a všechny „bílé“ květiny, bílé růže, tulipány, kopretinky atd.. :o) Nevím proč, ale jakmile je květina bílá, je každá krásná… má to pro mě takové kouzlo… Už od malička.. :o)