unnamed

Tešíte sa na nové diely seriálu Akta X?

popr. ako sa vám páčili staré diely a čo očakávate od nových dielov ?
Bude len 1 séria alebo i viacej ?

zjentek: Do Čiech to neviem,v USA už je po premiére pár dní a zajtra vysielajú u nás na SR na JOJ PLUS so slovenským dabingom..
možno budú niekde nahodené diely k online zhliadnutí,ale viem,že na cztorrent.net za pár dní nahodí niekto nový/é diely s SK dab.

Nejlepší odpověď
Kepler

Akta X jsem se zájmem sledoval jen s prvními díly. I když jsem scifista, později mě to začalo nudit. Takže pokračování mě nezajímá, lepší už to nebude.

Další odpovědi
terry

Ne.
Ani nevím, že budou nové díly.
Je mi to volný.
Z těch starých se mi líbily ty první, novější už moc ne.

Lamalam

První řada dobrá, potom už to bylo slabé. Na nové díly se netěším.

zjentek

Cože? Fakt? A nemáš tušení, jestli seroš dorazí i do Čech?