iceT

Terrylle,jsi tu?

recept na domácí kořenový chleba,ale z obchodu bude chutnat asi jinak.
Doplňuji:
http://domaci­pekarny.dama.cz/re­cept.php?r=4382

Pardon,chybička se vloudila…

Nejlepší odpověď
Terryle

Jseeeem! Já se lekla, že jsem něco provedla a někdo mi chce vynadat :oD
Jejdamane, ale to se mi takhle na noc nesmí dělat, posílat takovýhle odkazy, popadla mě strašná žravá a doma skoro nic není :oD vypadá chlebík nádherně… takže to se tak jmenuje asi kvůli tvaru, že?
Dík moc za odkaz! :o) A dobrou!

Další odpovědi
Miroslavst

Já ti nestačím :D:D já tu jsem (rofl)

Janinka :)

jasněě :))

iceT

stačíte mi všichni,jak tu jste,ale už pujdu chrupkat,ráno musím vstávat.Dobrou…