Avatar uživatele
anonym

Termín slaměný vdovec je znám.Existuje něco jako fotbalová vdova?

Tuto otázku položil před malou chvílí Barbakan.Než jsem stačila odpovědět,byla smazána.Co je na ní pobuřujícího? Děkuji Velkému Mazalovi za výchovu.
Doplňuji:
Já chtěla Barbakanovi odpovědět,že znám jen termín „zelená vdova“.A pokud by měla být fotbalová,tak by musela být hokejová,tenisová atd.takže bych navrhovala zavedení „sportovní vdova“,ale tady na odpovědích to začíná být větší adrenalin než při sportovních přenosech.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, Alesh, Drap, anonym, briketka10, anonym před 4310 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

A já ji hledal a hledal,ale nenašel. Nechci být sprostý,ale ty,mazale mě už neser!
Bohemico,děkuji za opakování mé otázky!
Doplňuji:
Ano,to jsem měl na mysli,že když je nějaký sportovní pořad,stane se žena vdovou!

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pobuřující je zřejmě pro některé sám barbakan . Většinou se zřejmě maže podle jména a ne podle otázky,. Někdy tady klidně zůstane vyložená hovadina, osobní útoky a podobně a na druhé straně neškodná otázka zmizí.
Doplňuji:
A co se týče fotbalové vdovy ? To netuším, asi nemá speciální pojmenování, je zkrátka slaměná vdova

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mapel

Jedině slaměná vdova.

To mazání je opravdu trocha mino. Pokud jsem na odborném webu, tak je tam vždy napsáno který admin odpověď či otázku smazal či upravil. V opačném případě by použil výraz, že je to tu „chochcárna“.
Doplňuji:
Opracuji výraz
„cochcárna“ omlouvám se za překlep.

Upravil/a: Mapel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To bychom mohli mít i turistickou vdovu, pivní vdovu aj. Nejsou to zažité výrazy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Sice to není úplně přesně ono, ale tak trochu by to mohla být i „zelená vdova“. Koneckonců fotbalový trávník je zelený. 😉
Doplňuji:
jéééééééééé jsem slepej, dyť už o tom píšeš, zelená vdovo! 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ze­len%C3%A1_vdo­va

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

http://aktual­ne.centrum.cz/spor­tplus/fotbal/os­tatni/ms2006/cl­anek.phtml?id=18­1149 Existuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek