Terarium mam v pohode

ale Bibi(krajta)je ospala a nema se k potrave.Muze na ni pusobit to horke pocasi-prece hadi maji radi teplo,z kuze se svlekla pred mesicem-tim to neniDiky
Doplňuji:
Diky.Je to tak-vice potravy,nebot jsem to asi chtela dohnat,kdyz pred svlacenim nezrala.Omezim to.

Nejlepší odpověď
Adik1

HAda mám taky… Možná to je tím že ji davate často žrát ja mu dávam 1 do měsíce to bohatě stačí nebo je žrádlo moc velke…
Doplňuji:
Prosím..:) A mžu se zeptat co ji dávaš žrát..?:)

anonym

Kupuji mrazenou potravu a delim to na kureci,morcata a kraliky.Samozrejme i vitaminovou slozku v hmote.Tak to tady prodavaji(Skot­sko).Zive nemam.