Lucimia

Teplá večeře?

Míváte doma každý večer teplou večeři? Mně to přijde trochu zbytečné, na noc se tolik najíst. Od dětství jsme doma měli většinou studentou večeři (chleba, maslo, zelenina), jen občas něco teplého, co zbylo. U přítele jsou ale zvyklé denně na teplou večeři, jakože třeba dojídají husu z oběda apod. Mám pocit, že potom člověk musí hrozně ztloustnout, tolik kcal na noc. Jaký názor na to máte vy?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já večeři nijak neřeším a se svou postavou ani nemusím. Sním cokoli, ať už je to studená večeře nebo teplá. je mi to jedno.
Jediné co musím, musím být najedený. Klidně vstanu ve tři v noci a jdu se najíst, když mě probudí hlad.

Další odpovědi
anonym

V podstatě stejné,jako u kolegy M.Je mi to lhostejné.Kdybych si ale MUSEL vybrat-asi tu teplou.A také mi nehrozí,ani náhodně,ztlou­stnutí.

Jahoda

Já si se svou postavou mohu dovolit vše 🙂. Ale většinu večeří mám studenou-chleba/rohlík s máslem/salá­mem/sýrem apod. a k tomu většinou nějakou zeleninu a ovoce. Přítel pracuje v Praze a tak když přijede, zajdeme si do restaurace na teplou večeři. A to si tu tepou večeři dáme tak jednou týdně, protože přítel v Praze pracuje celý týden a já jsem od něj na druhé straně republiky. ☹

iwetax

Mě vaření moc baví. Teplou večeři si ale ,nemůžu vařit pořád. Studená je levnější.

barila

Já si myslím,že kalorie nemají s teplou večeří nic společného, vždyť teplá večeře neznamená. že se naprásknu kachnou s knedlíkem, ale jde udělat třeba jen nějaká zelenina nebo prostě něco " lehčího ". Naproti tomu studená večeře může být kalorická bomba

kvikal

s tím tloustnutím – ono taky záleží na tom za jak dlouho člověk jde spát … já osobně mám radši teplé večeře (asi proto že něco teplého do žaludku nikdy není na škodu) ale ono stačí i horký čaj a člověk se spokojí i se studenou večeří … takže jestli teplá nebo studená – je to vlastně fuk

panenka

U nás je to tak kdo chce dá si teplou a kdo má chut na studenou večeři dá si chleba nebo rohlík s máslem se salámem a zeleninovou oblohou.

anetadela1

My máme spíš studenou, ale když se sejde hodně jídla (od babiček např.) tak i ohřáváme večeři. Ale i tak to většinou necháme na druhý den na oběd.

kupkina

teplá večeře je rutina, teplé lidské slovo, to je zážitek po dlouholetém manželství

Nuk nuk

Já to u nás střídám – tedy někdy je večeře teplá, jindy studená.
U nás to bylo spíš obráceně. U manžela doma se nevařilo, maximálně se namazal chleba, později si každý vzal, co našel.
U nás byly večeře převážně teplé, ačkoliv ne nic složitého a těžkého – husu jsme tedy k večeři nikdy neměli.
Teď je za daných podmínek teplá večeře víceméně nutná. Manžel se vrací večer z práce, kde většinou moc neobědvá a já sobě a synkovi dělám obědy spíš jednodušší.

holčička

U nás je studená večeře,když jsm eměli teplý oběd tak neptřebujem teplou večeři(u ná s doma).