jozefnovotny

Který druh tiskárny nemá v sobě tepelné válečky?

Jaký druh tiskárny nemá v sobě tepelné válečky? Jde mi o to aby se folie v tiskárně neroztopila a tím tiskárnu nezničila.

Jde o nažehlovací folii.Někde jsem četl že tepelné válečky tu folii roztopí, ale který druh tiskárny to je už jsem se nedočetl.

Nejlepší odpověď
Dochy

Nepokládej otázky tak trochu vytržené z kontextu a pořádně se zamysli nad tím co potřebuješ. Co pro tebe jsou tepelné válečky? Až z kontextu mohu soudit že to co nechceš je lejzrovka. Nevím o jaké přesně folie Ti jde, pokud myslíš folie do projektoru, pak jsou k dispozici jak pro lejzrovky (odolné procesu zapékání barvy – může být nutné kupovat určité typy folie pro určitou tiskárnu a tiskárně oznámit na jaký typ média tiskne) tak pro inkoustovky (mají na sobě gelovou vrstvu do které se inkoust vpije, musíš je do tiskárny dát správnou stranou navrch)

Doplnění: Tak si najdi ty folie a podle nich pak vybírej tiskárnu. Ty co jsem teď našel já jsou určeny pro inkoustovky.

Další odpovědi
jáára

Musíš použít folii pro tisk. Ta tisk vydrží.
Inkoustem se na folii tisknout nedá.

Klaproth

Inkoustová nebo jehličková.