Teoreticky:pokud málo sportuji a jídlo nejím zrovna nezdravější, pomůže mi na hubnutí pití více vody? (max 4litry denně)

Nejlepší odpověď
Drap

Asiá moc nepomůže, ale určitě neuškodí a přispěje k tvému zdraví.

Další odpovědi
hanulka11

čistě teoreticky- voda tě nespasí …snaž se víc hýbat a jíst zdravěji a vody ani tolik vypít nemusíš – vždyť ty dobře víš jak na to a jez častěji v menších dávkách 5–6 denně

johana 56

Voda to nevyřeší.Trochu sportu a úprava jídelníčku neškodí.

samicek333

Jes vždy, když máš hlad, tak po 5 hodinách v menších porcích. Tělo vždy přibírá na váze, pokud hladoví, takž si ukládá tuky na „horší časy“.

Petrejk

http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php