popcorn

ten Xteen je divný

ahoj nevíte jak to kdyz pisu svoje heslo na Xteen.cz tak mi napise ze je tam nesprávné uzivatelské jméno nebo heslo? přitom jsem si to kontrovala po emailu at mi to prijde a mam to spravne a psala jsem to tam hodě krát

Odpovědi
Deter

Typický problém je, že za uživ. jméno případně heslo uživatel vloží omylem i mezeru – např. pokud jeden z těchto dvou údajů zadává stylem copy&paste např. z Outlooku, který za označený text velmi rád tu mezeru vkládá a označuje/kopíruje tak login/heslo i s ní. Takže bych ještě jednou zkusil všechno napsat ručně a pokud to ani tak nepůjde, tak jim napsat.