Áďa11

Témata na prezentaci ? (na informatiku)

Nevím na co mám udělat prezentaci prosím o radu.

Odpovědi
gecco

Povzpomínej na látku, kterou jste probírali (a my nevíme, co to bylo!) – protože temat na IT prezentaci ti každej ajťák navrhne (resp. může navrhnout) tisíce…
🙂

suaeda

Kolega v práci studoval dálkově vysokou a mimo jiné měl jeden semestr informatiku. Také dostal úkol něco zpracovat z tohoto oboru. Jelikož danému oboru moc nehoví a informatika byl jen doplňkový předmět tak si vybral na zpracování prezentace obyčejnou počítačovou myš. Popsal její historii, postupné vylepšování, funkčnost atd. Vše našel na internetu. A jeho prezentace měla úspěch. Ostatní studenti vybírali složitá témata a když jim lektor dával doplňující otázky tak byli vedle.