tuCZek

Téma solárních článků: Vyzná se někdo?

Mám milión otázek :) ale nejsem elektrikář.
Najde se tu někdo znalý a trpělivý?
Přivítám diskuzi na chatu (četu-ne na chatě :),nebo ICQ
Doplňuji:
<for -iv→ začínáš mně zajímat :)

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem neznala , netrpeliva , ale na chatu bych jela !! ? 🙂 -iv- ( Omlouvam se , znate me – ja uz jina nebudu – bohuzel ) . ☹ -iv-
Doplňuji:
Ja vim proc. ! Protoze jsme si v obliceji hodne podobni. 🙂 Ja mam ale jeste ted na sobe nocni kosili po babi – rikam ji antikoncepcni. A kdyz chci mit " tutovku " , tak si vezmu jeste natacky. !! 🙂 Dobrou vsem – iv-