Natasha

Téma kostýmů na stužkovací ples?

Ahoj, hodně témat už bylo na naší škole vyčerpáno. Potřebujeme nějaké téma, na které by se dala udělat super výzdoba a kostýmy pro 30 lidí a bylo to originální, vtipné a šlo poznat o co jde, aneb ,,Co tím chtěl básník říci". Témat už bylo hodně na naší škole a nemám vůbec nápady…a jak se říká, víc hlav, víc nápadů…tak jsem zvědavá na vaše .)

Odpovědi
Makina

Staročeská vesnice – kroje, koláčky…
Čarodějnická škola Haryho Potera…kouzelnické zaměření kostýmů

1. republika…účesy, šaty…