Pavel1212

Televize Nova na Zapni.tv

Jde vám spustit televize Nova na www.zapni.tv?
Tam jsou 2 okýnka Novy, ale ani jedno mi nehraje. V čem je problém? Pořád se to načítá, ale nic… ☹
Doplňuji:
Terka 88: otevíral jsem to v Mozille i v Chromu :/

Nejlepší odpověď
Adis99

Mně to taky nejde nevim co stím je… :((

Další odpovědi
DDarent

U obrázku NOVA je ta oranžová věcička co se dává na silnice.......To znamená že se otvírá v speciálním prohlížeči. Tam kde je F se to otvírá pomoví Flash playeru, tam kde je R se to otvírá pomocí Real Player, Tam kde je značka Windows media player se to otvírá pomocí Windows media player. Na tuto Potřebujete nainstalovaný jiný přehrávač.....Nevim jakej.......A na prohlížeči nezáleží, protože už sou všechny dělaný na všechny......(Když začínal chrome, nespustily ste to, ted spustíte vše)
Mě to píše abych v případě nefinkčnosti stáhnul tohle, tak to udělejte.......
http://www.zap­ni.tv/stream/vlc_2­.php?id=183&ses­sion=NjkzODk3NzkzMg==&s­tream=play

Terka88

mě to jde spustit......záleží kde to spouštíte?(Opera, Mozilla Firefox, Google chrome?)