Avatar uživatele
roxy52

Televize do opravy, nebo koupit novou?

V úterý volali z elektra,že máme opravenou Tv.Byla tam od pondělka,tedy jeden den.Doma si takhle pročítám tu fakturu a málem mě trefilo! Materiál-18 Kč, práce 480 Kč.V pondélí jsme ji tam vezli odpoledne v 16.30 a přivezli ji v úterý v 10 hod.To je 2.5 hodin otevírací doby.Kdyby celé 2.5 hodin strávili opravou (jako že né),byla by jejich sazba 192 Kč/hodinu.Od teď,když se něco porouchá,šup s tím do popelnice a koupit nový.
Doplňuji:
Tam ani domů mě ji nikdo nevezl.Takže rada-příště koupit novou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Kolik měli tedy vyúčtováno času. Na faktuře to určitě bylo. Takovýto zkreslující pohled se mi vůbec nelíbí. Závada se nejprve musela najít a potom opravit. Nedá se soudit podle materiálu. Jedná se o odbornou kvalifikovanou práci. Které opravny a servisy mají nížší hodinové sazby ?
Běžné jsou sazby 500 Kč/hod a víc. Nikdo nechce dělat za malý plat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Ty to asi neoceníš, ale oni na té tvé telce makali a zjišťovali závadu celou noc.
A ještě ji přivezli domů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Asi tak, oni si takovou sazbu můžou dovolit, hlavně pokud jde o LCD/Plasma tv, ty jsou daleko složitější. A mimochodem opravy probýhá i mimo jejich otevírací dobu.

Ale dost zastávání, stejně je to zlodějina :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek