flodur

Telefonní seznam

Jdou zkopírovat kontakty z mobilu do PC? Jestli ano tak prosím jak? Videa a foto samozřejmě přes kabel USB kopíruji. Díky moc.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano, stačí si nainstalovat nějaký správce mobilního teelfonu – pro telefony Nokia to je Nokia Suite (nebo lze použít Microsoft Zune pro řadu Lumia), pro Sony a Sony Ericsson to je Sony Ericsson PC Suite, pro Samsungy to je Samsung PC Studio nebo lze použít obecné programy jako Mobiledit!