martinacek

Telefonní číslo – zjištění

Nevíte zda exituje způsob, kde bych zadala telefonní číslo (pevná linka) a našlo by mi to majitele? Ve Zl. Stránkách to není. Díky
Doplňuji:
přes radirnu.cz jsem zjistila, že na mapy.1188.cz se to dá najít. vyšlo mi, že to bylo číslo z Německa, takže předpokládám, že se někdo spletl, protože s žádným Němcem nemám nic společnýho :) I přesto díky za snahu.

Nejlepší odpověď
Hlada

Tento seznam je veřejně jen pro firemní telefony.

Zdroj: http://www.te­lefonni-seznam.net/

Další odpovědi
anonym

Dříve to šlo u Telecomu. Od účinnosti Zákona na ochranu osobních dat a údajů, databázi provozuje Telefonica O2, přístup mají jen policie či soudy v oddůvodněných případech.
(Pokud má někdo známého spojovacího mechanika, mohl by zákon obejít).

baghira

Kdysi (šest, sedm let? víc?) se dal koupit telefonní seznam na CD. To zpětné vyhledávání tam sice nebylo, ale ta databáze se dala otevřít v nějakém databázovém programu (MS Access?) a tak ten záznam najít. Někde v nějakém hlubokém šupleti bych to CD možná našel, otázka je, jak moc by bylo po těch letech aktuální.