renej44

Mám rok telefon Sony E3, teď se najednou začala rychle vybíjet baterka. Co s tím?

nemám zapnutou WiFi a nic. Baterka je napevno.

Odpovědi
Mc Merkurion

… je holt už stará, na baterku je záruka 6 měsíců, tak se nediv…

  • co se s tim asi dá dělat? reklamovat přeci …

zelí

Vyměnit.

lexx

rok je tak akorát, potom jde kapacita rychle dolů, jenom výměna nebo kdykoli jsi v dosahu zásuvky tak nabíjet, když jsem ve starém Ericssonu vyměnil sim O2 za Vodafone tak se výdrž baterie výrazně prodloužila, divná věc…

renej44

vyměnit co?

renej44

🙂 🙂 🙂 takže vyhodit celej telefon. 🙂

cochee

I to je možnost. Ale i když je baterka napevno, tak v servise ji vyměnit dokážou. Otázka je, kolik za to/jestli se to vyplatí proti koupi nového mobilu. A třetí možnost, na některé mobily jdou koupit baterky, přestože nejsou uživatelsky vyměnitelné a vyměnit samozřejmě jdou, jen je třeba šroubování, odstraňování krytu atd., většinou se dá najít návodné video na YT.