Baromut

Telefon se nabíjí, pouze pokud je kabel v určité poloze. Když s ním pohnu, tak přestane. Lze to nějak opravit?

Nabíječkou to není, je to stejné i u datového kabelu.

Nejlepší odpověď
Hans51

Buďto budete mít poškozený kabel, anebo telefon. Zkuste si půjčit nabíječku od někoho jiného; bude-li se telefon nabíjet správně, je na místě koupit novou nabíječku. Jinak budete muset telefon svěřit servisu.

Další odpovědi
cochee

Souhlasím s Hansem. Osobně už jsem asi 3× „samici“ v telefonu měnil, je k dostání za cca 30 ÷ 50 korun v lepších obchodech s elektronickými součástkami nebo v Číně podstatně levněji, ale pistolovou páječkou je to téměř nemožné, je třeba pájecí stanici. Je ale několik variant, liší se v pozici těch upevňovacích elementů.

Drap

Ano, vyměnit nabiječku

gecco

Po Doplnění:
Je poškozený konektor v telefonu – je potřeba jej přepájet nebo dokonce vyměnit…
Pokud nemáš ´po ruce´ slušného kutila, svěř to servisu.
😉

anonym

I já měl takové potíže a když jsem koupil pro ženu nový telefon, nabíječka pasovala do konektoru mého telefonu a problémy ustaly a tak si myslím, že to je tvým kabelem stejné.

Lukáš Ondriš

Zkus se podivat do usb portu , obcas tam muze byt nejaky kaminek nebo smeti. Popripade vymenit kabel/ usb port.