Pokročilý

Telefon se nabíjí, pouze pokud je kabel v určité poloze. Když s ním pohnu, tak přestane. Lze to nějak opravit?

Nabíječkou to není, je to stejné i u datového kabelu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Buďto budete mít poškozený kabel, anebo telefon. Zkuste si půjčit nabíječku od někoho jiného; bude-li se telefon nabíjet správně, je na místě koupit novou nabíječku. Jinak budete muset telefon svěřit servisu.

Další odpovědi:

Stříbrný

Souhlasím s Hansem. Osobně už jsem asi 3× "samici" v telefonu měnil, je k dostání za cca 30 ÷ 50 korun v lepších obchodech s elektronickými součástkami nebo v Číně podstatně levněji, ale pistolovou páječkou je to téměř nemožné, je třeba pájecí stanici. Je ale několik variant, liší se v pozici těch upevňovacích elementů.

Zlatý

Ano, vyměnit nabiječku

Zlatý

Po Doplnění:
Je poškozený konektor v telefonu - je potřeba jej přepájet nebo dokonce vyměnit...
Pokud nemáš ´po ruce´ slušného kutila, svěř to servisu.
;-)

Zlatý

I já měl takové potíže a když jsem koupil pro ženu nový telefon, nabíječka pasovala do konektoru mého telefonu a problémy ustaly a tak si myslím, že to je tvým kabelem stejné.

Pokročilý

Zkus se podivat do usb portu , obcas tam muze byt nejaky kaminek nebo smeti. Popripade vymenit kabel/ usb port.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.