DIH

Telefon s qwerty klávesnicí a kvalitním předním foťákem?

Odpovědi
balca

Sony Ericsson Xperia Pro (nebo jeho menší brácha Xperia mini pro) … to jsou podle mne doposud nejlepší telefony s QWERTY..ač už o něco starší,bohužel výrobci na telefony s qwerty nějak zapomínají :/ … já sám vlastním tel. s qwerty klávesnicí a je to na psaní opravdu super.

anonym

pokud vím tak prakticky všichni výrobci už na výrobu telefonů s hardwarovou klávesnicí rezignovali … doporučuji nainstalovat kvalitní softwarovou se kterou se vám bude psát rychleji, nebo zadávat text hlasem … například se SwiftKey se díky psaní jedním tahem dá slovo napsat snad i rychleji než na klávesnici hardwarové. viz https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.touchtype.swif­tkey.phone.tri­al&hl=cs