Adeline

Telefon LG KP500 paměť

Paměť telefonu mám prázdnou,není tam zhola vůbec nic,obrázky,které jsem tam dávala se mnou neznámým důvodem jednoho dne vymazaly,telefon mi hlásí,že tam žádná paměť ani není. V telefonu mám samozřejmě paměťovou kartu,takže to není takový problém,ale pokaždé,když chci změnit tapetu,tak mi to hlásí,že mám nedostatek paměti .. Nevím,co s tím ..když ale měním písničku na vyzvánění nebo na sms,tak je vše v pořádku ..Prostě jako by ten telefon neměl vlastní pamět. Nevíte někdo,co s tím ?

Odpovědi
DDarent

Když mněníte tapetu, tak se zárove%n zálohuje, což vyžaduje určitý prostor, takže zkusit trchu pročistit interní pamněť..... Já mam na to 900MB a 32GB mam na to ostatní.....