lucynka

Tejpovat natáhlé vazy v koleni?

Ahoj, už asi 2,5 měsíce léčím natáhlé vazy v koleni. Zlepšuje se to, ale pořád to bolí při propnutí a úplném skrčení. Zřídka se mi i stává, že mi v koleni nepříjemně přerupne (hlavně když hraju fotbal). Sice s tím normálně trénuju 3× tydně judo, ale jedeme na třídní výlet, který není o ničem jiném, než o fotbale, tenise a túrách. Proto se ptám, mám si to koleno jít nechat zatejpovat?:)

Nejlepší odpověď
gecco

No – a nemyslíš, že na tohle by ses měla zeptat toho doktora, který ti koleno léčí???

Další odpovědi
arygnoc

a to akože nemáš pri liečbe prikázanú obmedzenú pohyblivosť?
ťa lieči mama alebo lekár?

chcieť športovať a môcť športovať je podstatný rozdiel.
niekedy rozhoduje i o invalidite.

triedny výlet by pre teba mal byť tak maximálne na poste rozhodcu u jednotlivých športov.

;-Q

jo, a pozri si ceny barlí a vozíkov, aby si vedel, na čo máš odkladať peniaze.

anonym

Hlavně ale prosím tě, svěř se odborníkovi, dej si koleno nejdřív vyblejsknout, abys věděl, co to tam je a pak, když ti to ortoped doporučí…