Ufi

těhotentsví a likvidace firmy

Dobrý den, dnes mi bylo oznámeno, že komplet celá firma v ČR i v SR zaniká. Jsem v pátém měsíci těhotenství, buď se mohu rozhodnout jít na úp a nebo na nemocenskou. Když ale jdu na různá pracoviště, nikdo mi nedokáže konktrétně poradit, co by pro mě bylo lepší, kde bych získala víc peněz ( čistá mzda 23.000, odpracovány 3 roky) a pak se mi nějak nekrátila mateřská. Nebo mi alespoň říct nějaké bližší info. Přijde mi, že v tom sami mají zmatek.Je tu někdo, kdo tomu rozumí trochu víc než několik paní za přepážkama?:-) Díky

Nejlepší odpověď
Deli

Určitě na tom budete lépe, když nastoupíte okamžitě na rizikové, z něho pak na mateřskou, rodičovskou…