misicka2310

:) .............­...těhotenství a porod

Pořad se spřítelem dohaduji na tom sem totiž 2 dny po druhem termínu porodu a chtěla bych jet ke svojí mamce je to asy 5–7 minut autobusem a ze zastavky 2 minuty pěšky jenže on se o mě bojí že porodím atd chápu že má o mě strach jenže ja to doma nevidržím taky nechci miminku nějak ublížit ale myslím si že taková menší návštěva neuškodí prosím poradte co si o tom myslíte vážně mám zůstat doma ? Bolesti mám občas jen v noci chvíli ale jinak ani známka prosím o nějaké vaše názory děkuji
Doplňuji:
Vím že má strach ale když já nejlépe vím jak mi je je to moje zlatíčko chudáček kvuli nám nespí večer a stará se o nás jak muže jenže si vážně potřebuji někam jinam odskočit popovídat kamarádek moc nemám protože je k životu nepotřebuji tak aspon k mámě :)

Odpovědi
panenka

pokud nenastáli mišičko bolesti v podbříšku nejsou bolesti pravidelné a máš to opravdu jen kousek k mamince zajet k ní můžeš ale zavolej jí at tě počká kdyžtak na zastávce.tvůj přítel se o tebe moc bojí což se mu ani nedivím protože se obává že to na tebe může dojít.
zajed si misicko k té mamince a bud na sebe opatrná

Petka 22

Ahoj mišičko já si osobně myslím že taková procházka pokud není zas až tak moc dlouhá ti jen prospěje já jsem taky při mém prvním synovi nemohla ani vteřinu vydržet doma ten den D už sem měla taky za sebou a pořád nic :) s toho si nic nedělej někdy to přijít musí klidně se vem a příteli řekni at se nebojí nemá se ti co stát jen ted v těch mrazech musíš dávát pozor a pomaleji chodit abys neupadla takže se obleč a utíkej k mamě je i lepší když si máš ským popovídat a ne jen koukat na televizi atd .Jinak držím palečky a at to máš rychle za sebou.

Nuk nuk

Buď ráda, že je starostlivý. Mimču tím snad ublížit nemůžeš, takže se neboj a jeď. Buď samozřejmě opatrná, takový porod se může spustit kdykoliv, ale v dnešní době mobilních telefonů snad není problém v nejhorším případě si zavolat sanitku.

afro.minerva

Jenom klidně běž. Vždyť to není zas až taková dálka. Já jsem došla do porodnice pěšky, když jsem začala rodit. A nic mi není a miminku taky ne. Naopak mi to asi spíš pomohlo. A to to mám z domova něco přes kilometr… Takže se neboj. Rodit nebudeš hned, to chvíli trvá, než se otevřeš. A myslím, že máš mobil, takže kdyby něco, můžeš si zavolat sanitku. K mamince běž a pokud o vás má tvůj přítel takový strach, tak tě tam může přece odvést, nebo tam jet s tebou. Porod není zas až taková tragédie, aby ženská nemohla z domu na krok. Jít do bazénu, to je špatý nápad, ale všeobecně se tvrdí, že ženské normálně pracovaly v domácnosti a i na poli až do okamžiku porodu. Jsem v tomhle trochu skeptická, ale jet 7 minut autobusem a pak jít 2 minuty pěšky není práce na poli. Takže bych se nebála.