joi

těhotenství a hemeroidy

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak mam řešit, že mám hemeroidy v těhotenství? Děkuji za odpověď

Odpovědi
misicka2310

Ahoj tak já bych skusila Venosal gél stojí okolo 45–50kč nebo si zajdi raději klékaři .

Džanička

Hemeroidy v těhotenství jsou normální,gynekolog mi doporučil dubovou kůru gel,je vynikající.Po prvním porodu mi vylezly hemeroidy tak že byly velké jako pěst novorozence,a za dva dny po mazání mi zmizely.Ono to ze začátku trochu štípe,než ten gel vztřeba to prokrvení v hemeroidech.

Surikat.a

Úprava stravy, hodně pohybu a na svědění a pálení pomáhá Saforelle gel. Dá se koupit jenom v lékárně a není ani drahý.