kralicekkk!

tehotensky test?

Ahoj, dělala jsem si podruhé těhotenský test, v obou případech vyšel negativně za což jsem nesmírně vděčná. Menses mám nepravidelný takže z toho to nezjistím. Ale nevím jestli jsem to v obou případech neudělala špatně. Ponořila jsem test do moči a nechala vystoupat udělala se tam jedna čárka já ho osušila a vyhodila. Psali tam počkat 3 minuty. Sakra, nevím jestli tam nemohla být ještě šance, že by naskočila druhá čárka. Jsem fakt husa.díky
Doplňuji:
počůrala jsem ho ještě jednou a nechala 3 minuty a druhá čárka se neobjevila, snad to je vážně negativní:)

Nejlepší odpověď
hanulka11

no tak si kup ještě jeden…stejně ti bude „hlodat“ co kdyby
Doplňuji:
v takových případech se nevyplácí spěchat

Další odpovědi
panenka

Nejsi husa ve většině případech se to na testu objeví hned s tou první čarkou i mě se to tak objevilo nejlepší je počkat opravdu ty 3 minuty.Ten test není zase tak drahý stojí do 40 kč a jsou tam 2 pokud chceš kup si ho znovu počkej a uvidíš
Doplňuji:
pokud se ti na druhý pokus objevila jedna čárka znamená to že je to negativní.

tazatelka

Koupit další test, případně opakovat ještě potřetí. Já jsem měla dvakrát negativní a potřetí teprve pozitivní, a to se testy dělaly v rozmezí jednoho týdne. A na myších, což mělo být ohromně spolehlivé 🙂.

kocickaaa

koupit nový :) pro jistotu

Deli

Nezapomeň, že těhotenské testy prokáží případné těhotenství až nějaký ten den poté, co Ti vynechají měsíčky. Při nepravidelných tomu tedy dej ještě nějaký ten den navíc. Radši.

Janichkah

Většinou se má do moči ponořit jen na deset vteřin a pak ve vodorovně poloze nechat ty tři min, vůbec se sušit nemá (ani proužek ani tyčinka)