mechanka

Teflonová forma na bábovku

Dcera si koupila tefl.formu na bábovku.Po upečení nemůže bábovku vyklopit.Já tuto formu nepoužívám,můžete ji poradit co má udělat,aby nemusela upečenou bábovku jíst lžíci z formy?

Nejlepší odpověď
Drap

Vymastit a vysypat, stejně jako klasickou formu

Další odpovědi
hanulka11

já ji mám a nijak ji nevymazávám ,bábovka po upečení se krásně vyklopí a formu jen snadno opláchnu je úplně čistá

jde o to jestli má kvalitní teflon -jestli se jen tak netváří- z kvalitních teflonových forem se vše vyklopí samo

johana 56

Používám ji už několik let bez vymazání a vysypání,nestalo se,že by nešla vyklopit.Určitě záleží na kvalitě teflonu.

venkovan

Koupit bábovku v obchodu.

MarkettB

Ja mam skvelou formu z hliniku z kuliny a jsem s ni moc spokojena. :) Koukala jsem a nejlepsi je to vymazani a vysypani a nebo jeste na netu jsem koukala na trik s mokrou uterkou. :)