Teenageři želvy ninja – kde je sledovat?

Sledovala jsem díly Teenage mutant ninja turtles (želvy ninja) jen v angličtině (viz http://www.ani­meflavor.com/no­de/42791), ale pak jsem na uložto.cz našla českou epizodu 2. a tak by mě zajímalo, pokud to je takhle v čj na uložtu, kde v televizi to dávaj? Jaký kanál, kdy a v kolik? A kolik dílů už je v čj?
Doplňuji:
terka.kv – a je to ta 3D verze z roku 2012?

Odpovědi
anonym

Drive je davali na barrandove v animacku, teda pokud jsou to oni, nevim jestli je davaji jeste ted.
Doplňuji:
ne tam davali jen ty serialy zelvy ninja. Jinak nwm. :)