zjentek

tedy věcně: může si ve společnosti udržet stabilní místo otázka, která relativně není líbivá?

jak již bylo uvedeno- nejsou zlé otázky.
Doplňuji:
pro mne jsou všechny otázky líbivé..jak to?

Odpovědi
anonym

Může. Takových je tu totiž většina.
Doplňuji:
Jsou otázky „zvědavé, všetečné, dotěrné, na tělo…atd.“ Líbivá otázka je pro mne dost nesrozumitelný pojem. Člověk se neptá, aby se zalíbil. Líbivá otázka je něco jako suché vlhko.
Líbit se mi může kterákoliv z výše uvedených otázek. Jenže by měla být originální a měla by dát něco pozitivního mně i tazateli. U většiny zdejších dotazů jenom otráveně koukám a v duchu si říkám, kdy už těm lidem konečně dojde, že to by sem cpát neměli. Jenže nedochází. Nejsou to otázky zlé a většinou nejsou ani špatné. Ale stokrát opakované dotazy na totéž téma jsou skutečně zbytečné.
Stejně jako otázka „Jak se mám naučit učit? Jak sbalit holku nebo kluka?“ a podobné výtvory. Cožpak je tak těžké pochopit, že na takový dotaz tady stejně správnou odpověď získat nelze? Tohle jsou přece věci, na které musí každý jednotlivec přijít sám.

zjentek

neuvedl jsem,koho se týče můj příspěvek v diskusi. Příspěvek byl pro ocko. Opakuji: tak jsem se podíval na vaše otázky. ..tak jsem si to přečetl.

zjentek

tak jsem se podíval na vaše otázky. ..tak jsem si to přečetl.