ReHu

Teď už vím, proč se říká, že je tady každá rada drahá. Už to víte taky?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/257693-za-rady-necasovi-bere-riman-1375-korun-na-hodinu.html

Nejlepší odpověď
aramah

Jo jo a tady radíte– a zdarma:D

Další odpovědi
johana 56

Zajímalo by mě,jakou radu najde a kdo ji zaplatí,až takto skončí všichní pilní mravenečci:

"Polámal se mraveneček,ví to celá obora,
o půlnoci zavolali pana Hegera-doktora.
Doktor chrastil pokladničkou,Drábek těšil-neplakej,zaplatíš-li poplateček,do rána ti bude hej.

Zaplatil mu 30 korun,navíc ještě za předpis,ráno skončil v nemocnici,takřka zralý na odpis.
Čtyři stáli u postýlky,Kalousek si mnul ručičky-vida,peníze se zase sypou do té naší kasičky.

Nedožil se mraveneček ani druhé hodiny,stoupla prudce zadluženost celé jeho rodiny.
Poplatky za nemocnici,kremaci i rakvičku
dokonale vyprázdnily tu mravenčí kasičku.

Neměli už mravenečci,z čeho by dál mohli žít,
poradil jim tedy Nečas-peníze si vypůjčit.
Sjednali si rychlou půjčku za necelou hodinu,
nadlouho pak zadlužili svou mravenčí rodinu.

Takto končí tento příběh a co k tomu dodat víc?
Za rok přišel exekutor,nezbylo jim vůbec nic!"

Drap

Taky se říkávalo ,,Dobrá rada nad zlato" , státní zlatý poklad jsme už prodrbali, tak musíme platit penězi

Jikra

No však je to taky znát,né?
Jo,kdo umí ten umí.

Bičiště

Vždyť je to člověk k politování! Snad si nemyslíte, že to je celé jeho? A co když dře jako ta klisna?
Doplňuji:
Když potřebuje takového rádce,(a nemá jen jednoho) není to známka toho, že na funkci nestačí?