Ted uz chapu moje kamarady !! Dnes jsem s nimi byla odpoledne na obede a …

ptali se na me syny a ja : Ten starsi ma uz nekolik mesicu pritelkyni a nechce mi ji ukazat, ta musi byt asi hrozne oskliva !! ☹ A kamarad mi povida : Ne , Ivi , on nechce ukazat tebe !! 🙂 -iv-
Doplňuji:
Arygnoc , protoze na vasi " fotce " jste me hodne podobny !! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Díky, jsi živoucím dokladem toho, že nejlepší fóry jsou ze života.

Další odpovědi
arygnoc

a to mi navrhujete manželství?

;)

dědapetr

Je vidět že máš dobré kamarády se smyslem pro humor.