B♥A♥G

Teď naopak – Jaké chování a osobnost holky nejčastěji žerou kluci? Jak nějakého sbalit?

Nedávno se tu objevila otázka, jaký kluk se líbí holkám. Teď to obrátím. Jaká holka se líbí klukům??? Jaké vlastnosti a image? A ještě, jak mám „svést“ kluka? Jsem v 6. třídě, ale prosím vás, nepište tu, že v 6. třídě se ještě nechodí s klukama. Nesnáším to. Díky, snad tu někdo nebude zase nadávat
Doplňuji:
sdesigner: Musela jsem si to dát do překládače, ale to je určitě moje chyba, protože mi slovenština moc nejde. Tvoje rada je skvělá, i hodně dlouhá. Ptáš se proč nadávat. Protože některým dospělým, či lidem starším, než jsem já, se zdá chodit s klukem v 6. třídě brzo. Příklad vidíš u IceT.

IceT, neber to jako nadávku, já to chápu, každý má prostě svůj názor. A ještě, když je mezi těmi lidmi taková velká věková hranice. Mám navíc s takovými podobnými komentáři zkušenosti, když jsem párkrát psala dotazy do internetové poradny BravoGirl. Tam ale byly reakce ostřejší, takže mi tvoje odpověď nevadí, jenom kdyby ti to tak třeba připadalo.

Ještě se vrátím k sdesigner: S mojí mámou se o tom dá docela mluvit, ale už je na to téma trošku alergická, protože se ptám pořád na to stejné. A navíc, ona není dvanáctiletý kluk, takže těch rad moc není. A ještě, jak jsi psal, že nemám nadávat. Může být jenom třeba SAKRA, když už to je nutné?;-) Po tvojí radě mám nový cíl: Vymazat ze svého slovníku slova: TY VOLE, BLBCI, PITOMCI. Žádné jiné vulgární slova tam nenám, takže docela OK, ale na to TY VOLE jsem úplě závislá… :(((

Vytrvalý: Dlouhé vlasy mám, prsa trošku větší… Ještě schází ta povaha štětky, což já asi doufám! nejsem. Navíc v 6. třídě je na štětku trochu brzo, ne?;-) Já se ptám na opravdové chození a lásku a ne abych měla kluka jenom proto, abych byla třeba oblíbená! Kluky si podle oblíbenosti nevybírám, i když bych řekla, že ten vysoký hezký blonďák z naší třídy, který se mi líbí, je mezi kluky celkem oblíbený, ale to bude jen náhoda.

A Michal Kole: Taky podobná odpověď jako u Vytrvalého:
Chci kluka, který mě bude milovat a ne obdivovat jenom kvůli blbému plavání pod vodou. Promiň:-(

Nejlepší odpověď
sdesigner

Ahoj nadavat? preco? Je to do ale dost zlozita otazka co si dala…klukum sa moze pacit aj jeden typ holky a zaroven aj druhy no jeden typ holky bude pre nich „akoze kamoska“ budu s tebou chodit vonku sa zabavat chvalit aku krasavicu kamosku maju ale ked s nima nebudes budes 0…druhy typ holky je viac vazeny…chlapci ta budu dobyvat a budu vediet co si k tebe mozu dovolit a co nie…my si vazime dievcata ktore su uprimne.....ale fakt uprimne…a nie len v tom zmysle ze ty budes uprimna k inym ale aj ostatni k tebe. Urcite by si nemala vulgarne nadavat, nesnazit sa spravat ako chalan…byt nezna a trochu aj nedostupna…zaroven sak priatelska a hlavne sa nevesat na kazdeho chalana…to je navod ako sa stat pre chlapcov vazene dievca ktore ma a vacsi predpoklad najst si slusneho kamarata alebo priatela pre ktoreho nebudes po nociach plakat. tychto typov dievcat je malo…preto by som bol rad ak by sa doba raz zmenila a dievcata by sa stali slusnejsie…leo to je podstata zenskosti…usmer­novat od prirody trochu utrhnutych chlapcov…a nie aby chlapec musel strazit vas…je to velmi nepekne a urcite tymto stylom zajises neskor len sklamania…snad mi rozumies aj ked pisem po slovensky a trosku komplikovanejsie. :) zdar a hlavne sa nikde neuponahlaj…vsetko ma svoj cas a rob len to co ti hlava hovori ze mozes..nie to co ti budu vraviet ostatni…ty sama najlepsie vies co potrebujes…a este jedna rada.....neviem aku mamku mas ci sa snou da o tychto veciac rozpravat no v kazdom pripade ti urcite nechce zle…ked ti bude davat rady tak ich aspon ber na vedomie…usetris si vela sil a problemov…lebo dievca si zle meno ziskava tazsie ako chlapec…viem ze so mnou mozno nebudu suhlasit niektore starsie zeny ktore sami urobili chyby a teraz trpia a su zatrpknute voci muzom ale to ma netrapi…ty si mlada a este mozes vela dokazat…
Doplňuji:
opravujem…dievca si dobre meno ziskava spat tazse ako chlapec…

Další odpovědi
Ella

proboha, piště si prosím tyto dotazy do Brava… protože úpřimně už mi to leze krkem, kolik otázek na tohle téma se tady za poslední dobu objevuje…

nevím jak chce šesťačka někoho svádět… na to se chytí akorát tak pedofil… sorry holka, opravdu máš na kluky času dost… když já byla na základce, tak to prostě přišlo samo – tahání za vlasy, schovávání sešitů, to byly věci, které kluci dělali když se jim holka líbila a v případně odvážnějších to byl papírek se slovy: chceš se mnou chodit?
nikdo nemusel nikoho svádět, stačilo být sám sebou… ale to už je asi pasé, i když jsem na základku chodila deset let zpátky, tak už je asi jiná doba… nebo mi to aspoň tak přijde podle toho jak vidím děti chovat se…

iceT

Jako promiň,ale na svádění kluků máš v 6 třídě opravdu ještě čas,nakonec svádění umění svádět se učí celkem dlouho…
Doplňuji:
Neberu to jako nadávku,ty máš svůj názor a já zase svůj-ten tvůj ti neberu,ale já dospívala v jiné době než ty,vy dnešní mladí jste na všechno hrrr,ale pořád jsou věci,které by se uspěchat neměly.V 6 třídě jsem na 100% věděla,že přirození mám na čurání a ne na hraní si s klukama.
Jak napsal uživatel přede mnou,špatnou pověst si mezi klukama(i lidma) získáš velmi snadno,ale dost těžko budeš přesvědčovat někoho,že stojíš za víc než za jedno dvě zatáhnutí do postele.Pokud ti v poradně Bravo napsali něco ostrého,a ani se nedivím,tak věř tomu,že ti to napsali jen proto,aby tebe ochránili před nějakou pitomostí,které bys pak mohla dlouho a trpce litovat.
Jako když si občas přečtu ty příspěvky v Bravu v jisté rubrice,tak nevím kde mi hlava stojí,když tam napíše holka Já ho miluju,já s ním chci mít sex a přitom je jí 11.Tak se pak nediv.
Nejsem žádnej puritán,ale kluci nestojí o holku,která jim dá při každé příležitosti,jen aby sobě i jim něco dokázala.A svoje poprvé bys měla dát někomu,kdo si to doopravdy zaslouží,ale pochybuju,že to poznáš v 6 třídě.

anonym

Dlouhovlasá, prsatá s povahou štětky.

Michal Kole

Js s klukem do bazénu, uplav 50m POD vodou, měj otevřené oči a nedrž si při tom nos.

To každý kluk ocení.

B♥A♥G

IceT, já tady ale nemluvím o sexu. Já nepatřím k těm, kteří chtějí mít sex v 11. Už je mi sice dvanáct, ale pořád ne ;-D V internetovém BravoGirl si nadává každý.. Tak se to prostě stane, když je možná přes tisíc holek, které chrání anonymita PC a které by se v reálu spolu žádném případě nekamarádily. Nevím, jestli to píšou, aby někoho ochránily. Většinou tam totiž napíší, ať si ta dotyčná holka udělá, co chce. Já nejsem tak hloupá, abych udělala nějakou tu pitomost, kterou máš namysli. Navíc, ten kluk je stějně starý jako já. Myslím, že my dvě tady mluvíme každá o něčem jiném :/

iceT

A čem teda,když ne o sexu a ptáš se jak svést kluka?Svádění je odjakživa i v přírodě i mezi lidmi jakousi předehrou k milostným hrátkám,sváděním samečci lákají partnerku a samičky dělají totéž.Akorát kluci a muži se snaží zaujmout jinak než ptačí samečci natřásáním barevného peří například,chlapi ukazují svaly,ti bohatější zase třeba výši konta okázalým autem ,u ženských je to totéž v bledě modrém.Pokud jsi svoji otázku myslela jinak,měla jsi ji jinak formulovat.Např.Jak zaujmout kluka?A jaké holky se líbí klukům?Nejspíš ty,co jsou samy sebou,nehrají si na barbínky,i když některým se taky líbí.Dívka by měla být dívkou především.