Teď mne napadla otázka při pohledu na moji obuv.Existují pouliční čističi bot u nás?!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano ve velkých městech jsem viděla, hlavně kde se pohybuje dost cizinců ,ti jim dají vydělat

Další odpovědi
mosoj

Proč čistit boty, když jde ještě více vyžebrat !! že .

jmhad

to by mě zajímalo,kde je hanulka viděla.spíše fandím názoru mosoje – nač kartáč do ruky,když ji stačí jen natáhnout.Na ten kartáč potřebuji ŽL,na onu ruku jen slušivý žebrácký oblek.