izie999

Ted mě tak napadlo

Ted mě tak napadlo ,že skoro všechny ženy jsou vdavekchtivé a ty které ne,tak jsou zase karieristky,proč?

Nejlepší odpověď
martina1

Tak to prrr.Kde jste na to přišel?Já třeba ne a znám hodně jiných holek,které mají stejný názor jako já.S manželem jsme už přes 11 let a dlouho jsme neměli děti.Několikrát jsme se o svatbě bavili,ale já se vždycky vykroutila.Až před 4 roky,když malé bylo 6měsíců tak jsme seděli a manžel se mě zeptal,že má v srpnu dovolenou,tak bychom semohli vzít.Moc se mi nechtělo,ale řek,že se ptá naposled a tak jsme se nakonec vzali.Nevím,co se pro nás po těch letech změnilo,kromě toho,že jsme byli o 40 tisíc lehčí a museli běhat po úřadech a já všude přehlašovala příjmení.Ale každá ženská je jiná,alerozhodně nejsou všechny vdavekchtivé......

Další odpovědi
atriplex

To je otázka volby. Ty které se chtějí vdávat, tak chtějí mít děti. Aby mohly mít děti, tak si potřebují muže pojistit a to je svatba. Ženy, které děti nechtějí, se vdávat nemusí a věnují se dál své práci. Ale to jsou jen extrémní konce celého spektra lidského chování.