ReHu

Teď jsem viděla ke koupi hořlavou pastu. Do čeho nebo na co se používá? Díky.

Doplňuji:
Myslíte, že by šla použít do lihové designové lampy místo lihu?
Ve spodní kamenné části lampy je kovová miska, do které se lije líh. Stínidlo má skleněné ve tvaru válce.
Díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

http://www.man­dyzlin.cz/1.10­.eshop.katego­rie-firegel-horlava-pasta-brennpaste

např.: Topné médium pro shafing, fondue, a přenosnéh vařiče . Hořlavá pasta FireGel je balena do hliníkových misek. Jedno balení v papírovém kartonku obsahuje 3 misky, 3× 80g firegelu. Miska je opatřena jednorázovým víčkem z hliníkové fólie.

Další odpovědi
mosoj

Hořlavá pasta, tuhý líh, jaký je v tom rozdíl
pro použití při ohřevu ?

Do lampy ? Pokud to nebude nějak nepříjemně zapáchat. Gel musí někam zmizet ( spálit se nebo odpařit).