koník.

teď jsem si polil notebook červeným vínem. co ma dělat?

polil jsem klavesnici plnou skleničkou, ale zvedl jsem notebook snad dost rychle a nechal ho okapat. co dál?

Nejlepší odpověď
anonym

dala jsem ho vzhůru nohama, hlavně vypni, nešel hned, ale asi za dva dny, prostě mi naskočil, já tam vlila kafe 🙂

Další odpovědi
Alesh

Vypnout, otočit, modlit se 😉

Víc asi udělat nemůžeš, otevřený ho otoč vzhůru nohama a nech ho tak nějakou dobu (cca den, zkrátka aby to vyteklo a co nevyteče, tak to tam prostě zaschne). Pokud budeš mít kliku a množství nebylo moc, tak to bude pak normálně chodit. Pokud ne, nebudou některé klávesy fungovat, pak jedině oprava.

anonym

Kromě logické rady nalít si novou skleničku, je tu řada odkazů, z nichž jsi mnohé také četl za 11 měsíců tvé registrace:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/polita-klavesnice-na-ntb
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=polit%C3%A1%20­kl%C3%A1vesni­ce

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=polit%C3%A1%20­kl%C3%A1vesni­ce

beer

Ať uděláš co uděláš, obávám se, že ntb nakonec skončí stejně v servisu.. Víno obsahuje totiž cukry a kyseliny a časem se jejich činnost většinou projeví. Možná by bylo proto vhodnější navštívit servis hned.
Dělej jak myslíš – také záleží jestli je to stroj nový, před koncem životnosti atd. Taky se můžeš v servisu jen poradit jak nejlépe postupovat dál, cena ap.

anonym

Polít i bílým a zjistit, co má raději. Vodku až zítra.

kapka

Nalít si novou skleničku. 😁

kropitko

něco podobného jsem chtěla zrovna napsat,, 😁,,no a jestli to bylo poslední, tak honem do večerky,,

Alesh

🙂