Elk

Teď jsem dostal kapra. Znáte nějaký dobrý, rychlý recept – kromě podkůvek?

Nejlepší odpověď
tom004

Vynechám očištění a porcování.Pro mne je nejlepší úprava,máslo,sůl,drce­ný kmín,a šup stím na pánev. Přeji dobrou chuť,při jakékoliv úpravě.

Další odpovědi
dědapetr

Jen tak na kmínu,osolit pokmínovat a dát na tuk na pánev.

elektrikář

Mužete seříznout filety, péci na kmíně a másle s kolečkem citronu s kůrou. Obalit v mouce a paprice a opéct na oleji. Naložit do nálevu z deka a bílého vína přidat cibuli a vařenou zeleninu. Týden nechat v marinádě odležet.Až mi kapou sliny zítra jsu schánět nějaké ryby dělávali jsme to z mořských štik.

juie

Já Vám radši pouze popřeji "Dobrou chut ", protože s mými rady byste nikam nepošel ;)