pn65

Teď jsem dojel na kole a prochladl mi celý krk. Co dělat?

Teď jsem dojel na kole a prochladl mi celý krk. Co dělat, poraďte prosím.

Odpovědi
marci1

Krk si zavaž šálou, bavlněnou plenou či něčím podobným, aby byl v teple. 🙂

anonym

Vlez si do vany s ´horkou´ vodou a půlhodinku v ní vydrž (v co nejteplejší sneseš), tím si svaly vyhřeješ.
A dál viz Marci.

anonym

KOŘENĚNÁ LIMONÁDA PROTI BOLESTI V KRKU 600 ml vody, 2 hřebíčky, 2 kuličky nového koření, kousek celé skořice, šťáva z celého citronu, med Dáme vařit vodu a koření do hrnce, přikryjeme a 10 minut pomalu vaříme (ne klokotem). Po uvaření scedíme, přidáme lžíci medu a šťávu z celého citronu. Pijeme co nejvíce horké. Je to příjemná varianta léčby. SÁDLOVÝ OBKLAD při bolestech v krku Při bolestech v krku si připravíme jednoduchý zábal. Na pruh plátýnka namažeme tenkou vrstvu vepřového sádla. Na něj nastrouháme trochu muškátového oříšku (aby se utvořila tenounká vrstvička). Přikryjeme dalším plátýnkem. Dáme na krk a ovážeme teplým šátkem. Ráno je po bolesti.

Originál textu a další informace naleznete na http://slunec­nyzivot.cz/2013/03/­jak-na-nachlazeni-a-nemoci-prirodne-aneb-babske-rady/

Zdroj: slunecnyzivot.cz