Ted ctu : Rozum , nebo intuice? Oboji !! Ja se tedy ptam .. , kde je tedy ta intuice v nasem tele , kdyz ne v hlave. ?

Nejlepší odpověď
led

Rozum aj intuice sa väčšinou nachádzajú v sivej kôre mozgovej v lebečnej dutine.
Väčšinou hovorím preto, že niektorí tvrdia, že to majú v malíčku, alebo v paži (hlavne tí mladí).
Tak si vyberte.

Další odpovědi
rosinka

Intuice se nachází v místě zvaném solar plexus. A pozor – intuice má 100 % pravdu, takže – zvlášť, když nás před něčím varuje,by měl náš rozum zůstat zticha. Vlastní zkušenost…:)